Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 13:23
 
Gözler Kodal ve Basar’ı Aradı
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarlı Mahalle sakinleri ile buluştuğu istişare toplantısına Mahmutların iki meclis üyesi Garip Kodal ve Hasan Basar katılmadı.
SİYASET Haberi
Gözler Kodal ve Basar’ı Aradı

31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi Alanya’nın her mahallesinde vatandaşlarla hemhal olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dün akşamda Mahmutlar mahallesinde vatandaşlarla istişare yaparak, bölgenin talep ve sorunlarını dinledi. 

Ancak Mahmutlar Mahallesinin iki meclis üyesi Hasan Basar ve Garip Kodal’ın Mahmutlar’da düzenlenen istişare toplantısında olmayışları gözlerden kaçmadı. Vatandaşlar tarafından belediye ile arada köprü olma anlayışına uzak olduğu düşünülen ve son dönemlerde İyi Parti Alanya Belediyesi Başkan adayı Abdullah Sönmez ile birlikte görülen ve zaman zamanda esnaflardan Sönmez için destek topladıkları iddia edilen Basar ve Kodal’a Mahmutlarlı vatandaşlarında tepkisi olduğu öğrenildi. 
Mahmutlar Mahallesinde ki istişare toplantısına katılan Konaklı Spor Başkanı Kerim Şen de meclis üyelerine tepkisini gösteren ve çeşitli iddiaları ima ederek sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu. Şen açıklamasında ; “Mahmutlardan bir Adem Murat Yücel geçti...Bu kalabalık Adem Başkan Mahmutlar da zayıf diyerek algı oluşturmaya çalışanlara gerekli dersi vermiştir.Özellikle Adem Başkanla yol arkadaşlığı yapan ve istediği mamayı alamayınca cephe alan Mahmutlarlı meclis üyesi,bu kalabalığın mesajını umarım almışsındır.” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Kestel Mahallesinde bir düğünde Meclis Üyeleri Hasan Basar ve Garip Kodal İyi Parti Belediye Başkan Adayı Abdulah Sönmez ve İlçe Başkanı Yücel Apaydın ile birlikte objektiflere samimi bir poz vermişlerdi.

Kaynak: (AKH) - Alanya Kent Haber Editör: Editör
Etiketler: Gözler, Kodal, ve, Basar’ı, Aradı,
Yorumlar
Haber Yazılımı