Haber Detayı
18 Ocak 2019 - Cuma 16:26
 
Hastanede Karne Sevinci!
Alanya’da 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan çocuklar öğretmenlerinden karnelerini alırken, bazı çocuklar ise bu mutluluğu ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastane’sinde yaşadı.
SAĞLIK Haberi
Hastanede Karne Sevinci!

Rahatsızlıkları nedeniyle  okula gidemeyen ve hastanede tedavi gören çocuklara hastane yönetimi ve çocuk gelişim uzmanları tarafından bir karne töreni düzenlendi. Oyun odasında düzenlenen törene ebeveynler de katılarak çocuklarının sevinçlerine ortak oldular. 

Çocuk Gelişim Uzmanı Duygu  Duman Gezgin, "Rahatsızlıkları nedeniyle hastanemizde yatarak tedavi gören çocuklarımıza karne heyecanını yaşatmak istedik." dedi. Gezgin: ”2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısı bugün sona erdi. Rahatsızlıkları nedeniyle  tedavi gören çocuklarımızın hastanede de olsalar karne  heyecanını yaşamalarını istedik. Onların sevinçlerine  ortak olarak bir tören düzenledik. Yarıyıl tatilinde çocuklarımıza ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak bol kahkahalı, gezmeli ve sağlıklı bir tatil diliyoruz.”  diye  konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hastanede, Karne, Sevinci!,
Yorumlar
Haber Yazılımı