Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 12:14
 
'Projelerin Hayata Geçmesi İçin, Elimden Geleni Yapacağım'
Bir dizi temas için Alanya'da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Anastasia Petrova Çetinkaya ile görüştü
SİYASET Haberi
'Projelerin Hayata Geçmesi İçin, Elimden Geleni Yapacağım'

ALANYALI Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bir dizi temasta bulunmak için geldiği Alanya'da Bağımsız Belediye Başkan Adayı Anastasia Petrova Çetinkaya ile Rus Kültür ve Eğitim Derneği'nde bir araya gelerek başarı diledi.

 

Görüşmede, Çetinkaya'nın adaylığından duyduğu memnuniyeti dile getiren Çavuşoğlu, "Anastasia'nın adaylığı beni oldukça memnun etti. Alanya'nın tanıtımına çok büyük katkı sağladı. Hazırladığı projeler ile, aklımda sadece Alanya var diyerek yola çıktı ve taşın altına elini koydu. Kendisini tebrik ediyorum. Projelerinden bazılarını inceledim, tamamını da en kısa sürede yeniden görüşerek inceleyeceğim. Seçimlerden sonra sonuç ne olursa olsun, projelerin hayata geçmesi için, elimden geleni yapacağım. Alanya ve Antalya'ya yarar sağlayacak bu projeleri mutlaka hayata geçirmeliyiz" dedi.

 

Çetinkaya'da Çavuşoğlu'na teşekkür ederek, "Sayın bakanımıza bize vakit ayırdığı için teşekkür ederim. Hepimiz Alanya için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Projelerimizi bir klasör halinde kendisine ileteceğiz. Kendisinin de dediği gibi sonuç ne olursa olsun, bu projeler Alanya için yapıldı, hayata geçmesi en çok beni mutlu eder" diye konuştu.

 

Öte yandan ikilinin görüşmesine, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Ak Parti Antalya Milletvekilleri, Atay Uslu ve İbrahim Aydın'ın yanı sıra, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Projelerin, Hayata, Geçmesi, İçin,, Elimden, Geleni, Yapacağım',
Yorumlar
Haber Yazılımı